Video Rent

Skontaktuj się!

Nanlite Forza 60B II LED - Wszechstronność w kompaktowym wydaniu

Nanlite Forza 60B II LED jest kompaktowym oświetleniem LED, które oferuje wysoką jakość światła i mobilności. Posiada moc wyjściową lampy 72W, regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K oraz regulację natężenia światła w skali 0-100%.  Dzięki temu jest to bardzo wszechstronne oświetlenie, które może być używane do zastosowań fotograficznych i filmowych.

Charakterystycznym elementem lampy Nanlite jest wbudowany odbiornik bezprzewodowy, za pomocą którego możemy zdalne sterowanie oświetleniem z aplikacji na smartfonie czy pilotem. Dodatkowy ergonomiczny uchwyt Nanlite Forza 60 Battery Grip, umożliwia podpięcie zewnętrznych baterii typu V-Mount co pozwala na pozbycie się zbędnego okablowania.

Lekka i mała lampa jest wykorzystywana głównie przez fotografów i filmowców, którzy potrzebują przenośnego i wszechstronnego oświetlenia. Może być stosowana na profesjonalnych planach jako lampa uzupełniająca lub w mniejszych projektach, takich jak vlogi czy plenerowe sesje zdjęciowe.

Efekty świetlne wbudowane w Nanlite Forza 60B II są kolejnym atutem tej małej i podręcznej lampy. Pętle CCT, INT, Flash, Pulse, Storm, TV, Paparazzi, Candle/Fire, Bad Bulb, Fireworks, Explosion i Welding. Wszystkie te efekty sprawią, że lampa pozwala uzyskać profesjonalne i artystyczne efekty.

Wniosek – Nanlite Forza 60B II LED to wszechstronny i profesjonalny sprzęt, który mimo swoich małych gabarytów oferuję wysoką jakość oświetlenia. Jest popularny wśród profesjonalistów, amatorów czy niezależnych twórców. 

Nie ważne czy masz wielki plan zdjęciowy i potrzebujesz dodatkowego oświetlenia czy nagrywasz vloga we własnym mieszkaniu. Video Rent pomoże dobrać odpowiedni sprzęt na Twoje potrzeby. Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego i video na Śląsku zaprasza do testowania nowych lamp marki Nanlite.