Video Rent

Skontaktuj się!

Obiektywy Sony G Master - czy na zawsze zmieniły standardy jakości?

Zastanawiacie się dlaczego obiektywy Sony G Master stanowią fenomen wśród twórców i artystów? Powodów jest wiele, ale gwarantujemy, że nie będziemy owijać w bawełnę!

Poznaj nowy poziom rozdzielczości

Pierwszą kluczową zaletą jest wysoka jakość wykonania. Możemy bezopornie przyznać, że nie widzimy w tym temacie dla obiektywów Sony żadnej konkurencji. Ideą serii G Master było połączenie najwyższej rozdzielczości obrazu wraz pięknym, bajecznym efektem bokeh. Rezultaty, które są widoczne na zdjęciach zadowolą nawet najbardziej wymagających twórców.

Zakres oferty Sony G Master jest bardzo szeroki, znajdziemy zarówno bardzo jasne stałki oraz profesjonalne zmiennoogniskowe. W Video Rent również czeka Was szeroki wybór obiektywów – oferujemy wam takie obiektywy jak klasyczny Sony FE 24-70mm f/2.8 GM w nowej odsłonie czy też uwielbiany Sony FE 50mm f/1.2 GM.

Zdaj się na profesjonalne wykonanie

Każdy obiektyw przechodzi szereg testów jakości zanim trafi do swojego przyszłego właściciela. Wszystkie urządzenia są kalibrowane, co niweluje  różnice pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami. Do tego obiektywy z serii Sony G Master są solidnie uszczelnione przed wilgocią, pyłem i kurzem, mając na uwadzę profesjonalistów, którzy wykorzystują je w przeróżnych warunkach.

Pewnie uznacie, że wyolbrzymiamy, jednak jest to sama prawda – obiektywy Sony GM są długowieczne. Są to szkła, które nie wymagają częstego odświeżania. Są stworzone na bazie najbardziej zaawansowanych technologii, które nadążają z czasem i możliwościami nowych korpusów.

Obiektywy stworzone z myślą o profesjonalistach

Obiektywy Sony GM są zaprojektowane z myślą o fotografii, jak i filmowaniu – co wcale nie jest kwestią oczywistą. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości liniowych silników XD (extreme dynamic), obiektyw umożliwia szybką, precyzyjną a także bezgłośną zmianę ostrości. Brzmi zbyt idealnie? Przyjdź do naszej wypożyczalni sprzętu filmowego w Katowicach i sprawdź sam!