Video Rent

Skontaktuj się!

Światło Nanlite, zastosowanie

Nanlite – moc w kompaktowym rozmiarze Ostatni rok był dla nas przełomowy jeżeli chodzi o światło. Dzięki skompletowaniu całkiem sporego arsenału od forz 500, 300 przez 60 do tub świetlnych w najróżniejszych rozmiarach.

Przepracowały z nami już dziesiątki planów i pozwoliły rozwinąć nasze produkcje o wartości wizualne które kiedyś nie były dla nas osiągalne. Konieczne było więcej ludzi i najlepiej duży van do przewozu sprzętu. W dodatku możliwość wykorzystania licznych akcesoriów pod mocowania bowens znaczenie ułatwia ustawianie prostych setów oświetleniowych, eliminuje dodatkowe statywy, jak i zwiększa znaczenie uniwersalność samych lamp.

 

Dzięki temu ta sama lampa może być fresnelem lub miękkim softem. Kolejnym ważnym plusem jest pobór prądu. Na standardowym gniazdku w domu/firmie można zbudować cały set oświetleniowy i nadal nie być na granicy obciążenia danego obwodu. Co przy używaniu żaru lub HMI kończyło by się na 1 lub 2 lampach. 

 

W przykładach widać: Nanlite forza 500, Nanlite forza 300 i 300b, Nanlite 60. Nanlite Pavotube 15x, Aputure light dome 90

Wszystkie lampy i modyfikatory użyte na fotografiach w artykule dostępne są w naszym rentalu w Katowicach.