Video Rent

Skontaktuj się!

W jaki sposób możesz u nas wypożyczyć sprzęt?

Często otrzymujemy od was pytania na temat procedury wynajmu sprzętu w naszym rentalu, dlatego wychodzimy do was z pomocną ręką! Oto czego możesz się spodziewać, odwiedzając naszą wypożyczalnie sprzętu filmowego w Katowicach!

Lepiej zadzwonić, napisać czy odwiedzić osobiście?

Bądźmy ze sobą szczerzy – nie ma sensu przychodzić do naszej siedziby tylko po to, aby zapytać o dostępność sprzętu. Najszybszy i najwygodniejszy sposób to kontakt telefoniczny i mailowy! Jesteśmy dla was dostępni w tygodniu pod telefonem od 9:00 do 17:00, natomiast później możemy pogadać mailowo bądź za pomocą Facebook’a.

Jeśli nie jesteście pewni odnośnie tego, jakiego sprzętu potrzebujecie to chętnie spróbujemy doradzić wam najlepsze możliwe rozwiązanie. A w razie, gdybyście mieli obawy odnośnie działania sprzętu, na miejscu możecie zweryfikować jego działanie. Dodatkowo na specjalną prośbę możemy wam przesłać draft umowy, abyście mogli zapoznać się z nią na spokojnie w swoim własnym domu.

Szablon mailowy – co musi zawierać?

Prawidłowo napisany mail to klucz do szybszej obsługi i zmniejszenia ryzyka chaosu. Treść powinna zawierać wasze imię i nazwisko, dzień i godzinę wypożyczenia oraz zwrotu sprzętu, a na koniec – listę sprzętu.

Jestem na miejscu i co teraz?

Cieszymy się, że udało Ci się do nas dotrzeć! Rozumiemy, że może być to lekkie wyzwanie, ponieważ nie znajdujemy się w samym centrum Katowic (tylko na ul.Kościuszki 341), ale w zamian za to oferujemy bezpłatny parking.

Przechodząc przez próg naszych drzwi przywitamy Cię naszym najszczerszym uśmiechem i zabierzemy się do działania. W pierwszej kolejności – weryfikacja sprzętu. Sprawdzimy wspólnie czy wszystko jest zgodne z waszym zamówieniem. Wszystko gra i buczy? To lecimy dalej – podpisanie umowy najmu. Chodź może brzmieć stresująco, jest to bardzo prosty i szybki proces. Wpisujesz swoje najważniejsze dane, weryfikujesz poprawność daty zwrotu oraz koszt najmu, podpisujesz się i koniec!

Jeżeli jesteś jednak u nas po raz pierwszy to przygotuj się na dodatkową weryfikację tożsamości. Mamy przez to na myśli przelew za pomocą BLIK’a o wartości 1 PLN, dzięki któremu mamy dostęp do Twoich danych na wypadek niefortunnych sytuacji związanych z wynajmowanym sprzętem.

Wszystko gotowe? Więc łap swój sprzęt a my będziemy mocno trzymać kciuki, aby poszło Ci jak najlepiej!