Video Rent

Skontaktuj się!

Jak poprawić jakość oświetlenia z softboxami Smallrig?

Firma Smallrig jest znana z produkcji różnego rodzaju akcesoriów do filmowania, w tym również softboxów, które pomagają w uzyskaniu odpowiedniego oświetlenia podczas nagrywania. 

Jednym z największych atutów softboxów jest ich łatwe rozkładanie. Dzięki połączeniu powierzchni dyfuzyjnej z ramą w jeden element, montaż oraz demontaż modyfikatora oświetlenia zajmuje nam zaledwie kilka sekund. Nie trzeba się już martwić, że rozłożenie softboxu zajmie nam wiele czasu i spowolni proces produkcji. Wystarczy nacisnąć klamrę i gotowe.

Softboxy Smallrig są również bardzo wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów, jak np. tkanina Oxford, która jest trwała, odporna na kurz i lekko wodoodporna. Wewnętrzna powłoka jest gładka i odbija światło równomiernie, zachowując oryginalną temperaturę barwową i współczynnik CRI.

Softboxy Smallrig: łatwe w montażu, trwałe i uniwersalne

Softboxy mają różne średnice, kształty i głębokości do wyboru. Możesz dopasować je do swoich potrzeb i stylu fotografowania. Niektóre modele mają też grid lub dyfuzor do lepszej kontroli nad wiązką światła. W naszej wypożyczalni sprzętu filmowego w Katowicach znajdziesz dostępne modele o średnicy 55 cm, 85 cm czy też 120 cm!

Warto również zauważyć, że softboxy są bardzo uniwersalne, dzięki mocowaniu typu Bowens. Pasują do różnych rodzajów lamp, co pozwala na ich wykorzystanie w różnych sytuacjach. Mając softbox Smallrig w swoim arsenale, można uzyskać odpowiednie oświetlenie w niemal każdej sytuacji.

Zobacz, jak softboxy zmieniają twoje zdjęcia i filmy

Podsumowując, softboxy Smallrig to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje łatwych w obsłudze, wytrzymałych i uniwersalnych softboxów filmowania lub fotografowania. Ich innowacyjny mechanizm rozkładania pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie uzyskać doskonałe oświetlenie. Dlatego będąc na Śląsku zajrzyj koniecznie do Video Rent i przetestuj je na własną rękę!