Video Rent

Skontaktuj się!

Pavotube II 15XR, czyli innowacyjne rozwiązanie marki Nanlite​

Nanlite PavoTube II 15XR 4KIT LED to wszechstronne tuby ledowe, które zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby planów filmowych, czy sesji zdjęciowych. Zestaw składający się z czterech lamp, które można stosować zarówno jako źródło światła głównego, jak i efektowne wypełnienie oświetlenia. 

LED nowej generacji

Seria PavoTube XR została udoskonalona w oparciu o opinie twórców z całego świata. Rozszerzona i bardziej precyzyjna kontrola zakresu temperatury barwowej od 2700K do 12000K,  jaśniejsza moc wyjściowa oraz bardziej równomierna dyfuzja sprawiają, że nowa seria Nanlite PavoTube jest jeszcze bardziej wszechstronnym set-upem oświetleniowym na planach zdjęciowych.

Kreatywne efekty świetlne i jakość wykonania

PavoTube II 15XR oferuje możliwość ustawiania wbudowanych efektów świetlnych, takich jak migające światło, błyski, stroboskop, syrena policyjna lub oświetlenie pulsacyjne.

Intuicyjny interfejs, wygodne przyciski, solidne metalowe obudowy, kompatybilność z DMX, łączność bezprzewodowa i sterowanie za pomocą Bluetootha sprawiają, że produkt marki Nanlite cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród twórców. 

Warto wspomnieć, że PavoTube II 15XR przy pełnej jasności może pracować aż 1 godzinę i 26 min bez podłączenia do źródła prądu.

Wszechstronność tub ledowych

Nanlite PavoTube II 15XR 4KIT LED to doskonały produkt dla osób zajmujących się fotografią i filmowaniem, które potrzebują profesjonalnego oświetlenia. Pełna regulacja jasność, barwy, natężenia światła sprawiają, że można je łatwo dostosować do wszelkich scenariuszy. Solidne wykonanie zapewnia trwałość i niezawodność.

Oczywiście nowy produkt Nanlite dostępny w naszej wypożyczalni specjalistycznego sprzętu fotograficznego i wideo – Video Rent. Zapraszamy na Śląsk, a dokładniej do Katowic.